+48 795 794 379
olga.podlewska
Fundacja Trzeci Biegun
Fundacja Trzeci Biegun
Budynek WSZ
Budynek WSZ
„Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.”
Ernest Hemingway

Mój gabinet mieści się we Wrocławiu – ul. Krakowska 56-62, 50-425 Wrocław, na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” w Ośrodku Psychoterapii prowadzonym przez Fundację Trzeci Biegun (www.3biegun.pl). Na terenie kompleksu znajduje się bezpłatny parking, z którego możesz korzystać.

Gabinet znajduje się w głównym budynku WSZ, wchodzisz do niego przez dużą stalową bramę w lewym skrzydle budynku, za bramą po lewej stronie znajduje się wejście na klatkę schodową, którą wchodzisz na pierwsze piętro i wybierasz drzwi na wprost. W razie problemu z dotarciem na miejsce proszę o kontakt telefoniczny.

Pracuję także:

  • w Jeleniej Górze: w Gabinecie Psychoterapii i Rozwoju REFLEKS-JA (www.psychoterapia-jelenia.pl) – ul. Groszowa 10/6, 58-500 Jelenia Góra
  • w Wałbrzychu: w Centrum Pomocy Psychiatryczno – Psychologicznej „PERSONA” (www.persona-centrum.pl) – ul. Andrzeja Szmidta 15, 58-300 Wałbrzych